Kábítószert találtak abban az autóban, amely csütörtök éjszaka, a 11. kerületben egy betonoszlopnak csapódott. Az oszlop szabályosan kettévágta a Mazdát, a jármű utasa, egy 24 éves férfi a helyszínen meghalt.
Baleset a 11. kerületben
Amint arról a Kékvillogó.hu is beszámolt, csütörtök késő este halálos baleset történt Budapesten, a 11, kerületben. A jármű a Savoya Parkot elhagyva, vélhetően nagy sebességgel haladtak a városközpont felé, amikor az S kanyarból kijövet az autó megcsúszott. A Kékvillogó.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el!
Helyszíni felvétel a baleset után

Hirdetés
Oszlopnak csapódott
A sofőr ettől minden jel szerint megijedt, ellenkormányzott, ennek következtében a Mazda megpördült és a Mezőkövesd úti jelzőlámpás kereszteződés előtt jobb oldalával az elválasztó sávon álló beton villanyoszlopnak csapódott.
A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Beszorultak az autóba
A villanyoszlop a kifelé vezető oldal belső sávjába dőlt, szerencsére akkor nem jött arra másik jármű. A gépjárműben tartózkodó két fiatal beszorult a derékszögben kettétört autóba, őket a fővárosi hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki és adták át a mentőszolgálat szakembereinek.
A tűzoltók szabadították ki az utasokat a roncsból

Egy 24 éves férfi halt meg
Az autóban két fiatal ült. Az első hírek szerint az autó utasa, egy 20 éves lány halt meg. A rendőrség legfrissebb közleménye szerint A balesetben az autó utasa, egy 24 éves férfi olyan súlyosan sérült, hogy a helyszínen meghalt. A 20 éves sofőr is megsérült, őt a mentők kórházba vitték.
A temetkezési intézet autója a baleset helyszínén

Kábítószert találtak
A rendőrök a helyszínelés során az autóban néhány gramm kábítószergyanús anyagot találtak, amit lefoglaltak; a járművezető mintavételére intézkedtek – írja a BudaPestkörnyeke.hu.
Külön eljárás indult
A BRFK vizsgálja a baleset körülményeit, a 11. Kerületi Rendőrkapitányság ismeretlen személy ellen kábítószer birtoklása miatt külön eljárást indított. A Kékvillogó.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el!
Kiemelt kép: helyszíni felvétel – Forrás: BudaPestkörnyeke.hu/GK