Nem találják annak a nőnek a holttestét, akit még tavaly májusban olyan súlyosan bántalmazott élettársa, hogy belehalt sérüléseibe. A férfi néhány nappal ezelőtt bevallotta, hogy ő végzett szerelmével. A tettest és segítőjét is őrizetbe vették.
Eltűnt egy fiatal nő
Tavaly májusban jelentették be egy Budapest, 6. kerületi albérletben lakó 31 éves nő eltűnését, akit hozzátartozói akkor már több hete nem tudtak elérni. Az ügyben körözési eljárás indult, amit 2024 októberében a Budapesti Rendőr-főkapitányság Célkörözési Osztálya vett kézbe. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.
Kihallgatták az élettársát
A beszerzett információk egyre inkább azt támasztották alá, hogy a nő bűncselekmény áldozatává válhatott. Volt élettársát, a 38 éves M. Viktort 2025. február 16-án emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztályán.
Hirdetés
Beismerte a bántalmazást
A gyanúsított a kihallgatás során beismerte a bűncselekmény elkövetését. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2024. április 7-én közös albérletükben olyan súlyosan bántalmazta a nőt, hogy az a helyszínen belehalt sérüléseibe, majd a holttestet egy barátja segítségével elrejtette.
A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Segítőjét is letartóztatták
Segítőjét, a 36 éves L. Csabát bűnpártolás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki és vették őrizetbe. A BRFK mindkét férfi letartóztatását kezdeményezte.
Nem került elő a holttest
A fővárosi rendőrök speciálisan kiképzett kutyával kutatták át azt a 17. kerületi bokros-fás területet, ahol az elkövetők elrejthették a holttestet. A kereséshez a Pest Vármegyei Kutató-mentő Szolgálat segítségét is igénybe vették, de a test egyelőre nem került elő. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.
Kiemelt kép: illusztráció