Súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba egy 22 éves férfit, miután elütötte egy autó augusztus 26-án, délután a Keleti pályaudvarnál. A férfi a rendőrök elől menekült, amikor baleset érte. 

Elfutott a rendőrök elől 

A fiatal a rendőrök megpillantásakor futásnak eredt, majd a Kerepesi úton, a piros jelzés ellenére rohant át a kijelölt gyalogátkelőn, ahol egy szabályosan közlekedő autó elgázolta.   A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.

Öt körözés van ellene

Később az igazoltatáskor derült ki, hogy a férfi ellen összesen öt körözés volt érvényben, többek között letöltendő börtönbüntetés, garázdaság és szabálysértési elzárás miatt. Az eset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság vizsgálja.   A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.

Kiemelt kép: illusztráció

A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!