Országos elfogatóparancsot adott ki a Váci Rendőrkapitányság egy 33 éves helyi férfi ellen, aki a hatóságok elől megszökve ismeretlen helyre távozott. Drenkovics Tamást a környező településeken is keresik, a rendőrség szerint a Duna-parton, a környék üdülőövezeteiben is megpróbálhat elrejtőzni. 

Megszökött egy fogoly

A rendőrség adatai szerint a keresett személy Drenkovics Tamás, férfi, magyar állampolgár, 1993. január 15-én született Vácon. Az elfogatóparancs kiadásának jogalapja fogolyszökés, ezért a rendőrség jelenleg is keresi a férfit.   A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.

Veszélyes bűnözőről van szó 

A körözési eljárást a Váci Rendőrkapitányság folytatja le. A hatóságok arra kérik a lakosságot, hogy amennyiben bárki információval rendelkezik Drenkovics Tamás tartózkodási helyéről, haladéktalanul értesítse a rendőrséget, és semmilyen körülmények között ne próbáljon saját hatáskörben intézkedni.

A körözött férfi

Itt lehet bejelentést tenni

Bejelentést a Váci Rendőrkapitányságon lehet tenni személyesen a 2600 Vác, Zrínyi utca 7. szám alatt, illetve telefonon a +36 (27) 505-600-as számon. A rendőrség hangsúlyozza, hogy a lakossági jelzések jelentős segítséget nyújthatnak a körözött személy mielőbbi elfogásában és a jogszerű eljárás lefolytatásában.   A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.

A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!

Kiemelt kép: váci börtön