Négy nappal a döbbenetes gyilkosság után örömet is érzett Szilágyi István  özvegye, Humenyánszky Jolán, akinek Galambos Lajos vadonatúj fekhelyet és hűtőgépet, továbbá ágyneműt és tartós élelmiszert is adományozott.

Szikágyi István özvegy, már a gyilkosság napján visszatért családi házukba. A mélyszegénységben élő Szilágyiék háza rettenetes állapotban van, még áramuk sincs. Joli néni azóta abban a véres ágyban aludt, amelyben fia, egy kalapáccsal agyonverte férjét.

Négy nappal a szörnyű tragédia után végre új ágyat kapott Joli néni. Lagzi Lajcsi segített az özvegyen, rengeteg élelmiszerrel is elláta az idős asszonyt.

Hirdetés

Csodálatosan felújított lakás Újbudán, az Etele Plaza és az MOL Campus közelében, nem messze a Duna-parttól. Alkalmi ár: 68,5 MFt. Készpénzes vásárló esetén alkuképes az ár! A részletekért kattints az alábbi képre!

„Emésztett a tudat, hogy ennek a tragikusan megözvegyült asszonynak abban az ágyban kell hálnia, amelyben a férje a halálát lelte. Míg élek, nem felejtem annak a vérfoltos matracnak a látványát, de jó érzés volt látni a szemében, hogy örült, ha csak egy kicsit is” – mondta a zenész

A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!

A segítők koronavírus tesztet is szerveztek Szilágyi István özvegyének. Az egyik orvos házhoz ment, hogy letesztelje Joli nénit. Szerencsére az eredmény negatív lett.

Nyilvános temetése lesz

A Baptista Szeretetszolgálat két hónapja rendszeresen látogatja a segítségre szoruló családot és a gyilkosság óta felügyelete intenzívebbé vált.

„Intézzük a takarítást, a mosást, ha kell, fát is vágunk, az udvart is rendben tartjuk és ételt hozunk. A Győri Nemzeti Színház a saját halottjának tekinti István bácsit, de Budapesten lesz eltemetve. Nyilvános búcsúztatást tervezünk, és ugyan Jolika koporsós temetést szeretett volna, hamvasztás lesz – mondta Baricz Dezső, a szervezet programigazgatója.

A KEKFENY.com cikkeit Szilágyi István tragikus haláláról szóló ide kattintva tudod elérni.

Kiemelt kép: megemlékezés Szilágyi István házánál