Halálra gázolt egy embert a vonat Berettyóújfalu közelében. Értesüléseink szerint egy 48 éves férfi vetette magát a vonat elé. A helyszínelés miatt vágányzár van érvényben, pólóbuszok szállítják az utasokat.
Leszállították az utasokat
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a vonaton utazó huszonhét főnek a berettyóújfalui hivatásos tűzoltók segítenek a leszállásban, majd visszakísérik őket a vasútállomásra. A szerelvény a baleset miatt nem tud továbbmenni, az érintett vonalon teljes vágányzár van. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen
Meghalt a férfi
A Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság az esettel kapcsolatos megkeresésünkre reagálva azt közölte, hogy közigazgatási eljárásban vizsgálják az eset körülményeit.
Hirdetés
Gázolt a vonat
“A Biharkeresztesről 7:33-kor Püspökladányba elindult személyvonat (6417) Mezőpeterd és Berettyóújfalu között elgázolt egy – feltehetőleg öngyilkossági szándékkal vonat elé lépő – embert. A helyszínelés ideje alatt, várhatóan 11 óráig nem közlekedhetnek a vonatok a két állomás között” – közölte a MÁV kedd délelőtt. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen
A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Forgalmi változás
- A Biharkeresztes–Püspökladány vonalon 20-40 perccel hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra kell számítani baleseti helyszínelés miatt.
- Pótlóbusz közlekedik Berettyóújfalu és Biharkeresztes között. (Az első buszok 8:45-re és 9 órára érkeznek meg.)
- A nemzetközi vonatok helyett 16 óráig a teljes útvonalon, Biharpüspöki (Episcopia Bihor) és Püspökladány között pótlóbusz közlekedik.
- Kivéve a Püspökladányból 10:40-kor Biharpüspökibe (Episcopia Bihor) induló vonatot (361), amely helyett Berettyóújfalu és Biharkeresztes között közlekedik pótlóbusz.
Kiemelt kép: illusztráció