Egy taxis mentette meg az idős asszony életét a napokban Budapesten. A nyugdíjas, a síneken várta, hogy a vonat elé vesse magát. A nő katéteres zacskóval és egy zseblámpával a kezében állt a sötétben. A taxis pedig épp egy utast vitt, amikor észrevették, hogy a nő mire készül. A megrendítő videót cikkünk végén tudod megnézni. 

Útközben lett figyelmes a közelgő tragédiára 

Egy idős, kétségbeesett nő elemlámpával és katéteres zacskóval a kezében állt a síneken Budapesten. Ezt egy taxis fedélzeti kamerája rögzítette. A sofőr épp egy utast vitt, ám nyomban kiszállt az autóból, hogy a nő segítségére siessen, aki a vonat elé akarta vetni magát. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.

Magányosan él az idős asszony 

Még időben közbe tudott lépni, percekkel később ugyanis jött a vonat. A nő még a mentőknek is ellenállt. Lekötözve vitték pszichiátriai osztályra. A nő a nevére nem emlékezett, csak arra, hogy magányos, mert a családja nem látogatja.

Letolta a sínekről 

A sofőr megpróbálta meggyőzni az idős nőt, hogy lemenjen a sínekről, de az ellökte magától, és tiltakozott. A sofőr végül a karjánál fogva tolta el onnan, majd nem engedte, hogy visszamenjen. A nő végig tiltakozott, kiabált, próbált kiszabadulni a szorításból.

A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint az Origo, Index, Telex, Blikk, 24.hu vagy az RTL KLUB és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!

Saját nevére sem emlékezett

Nem sokkal később a taxis egy kollégája is a helyszínre ért, ő ment a nő címére, hogy értesítse a szomszédokat, mivel az idős asszonyra a családja nem kíváncsi. Az egyik taxisofőr a Tényeknek elárulta, a nő nem emlékezett a saját nevére, de azt tudta, hol lakik, illetve hogy a családjával rossz a kapcsolata. Ezért akart meghalni. Ha a taxis nem lép időben, percekkel később bekövetkezik a tragédia.

Kórházba vitték 

A helyszínre mentők és rendőrök is érkeztek, de a nő nekik is ellenállt, ezért le kellett kötözni. Végül pszichiátriai osztályra szállították. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.

Van segítség!

Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőket segítő, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot.  A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.

A Tények riportja

Kiemelt kép: részelt a TV2 riportjából