Halálra gázolt egy betonmixer egy idős nőt Egerben. A tragédia hétfőn délelőtt történt a Ráckapu tér és a Malom utca kereszteződésénél.Az eddigi információk szerint a betonkeverő áthaladt a gyalogos-átkelőhelyen, majd elsőbbséget adott egy busznak, amikor a hatvan év körüli áldozat eddig tisztázatlan módon a jármű alá esett.
Meghalt egy idős asszony
Szörnyethalt egy idős asszony hétfőn délelőtt Egerben azután, hogy elgázolta egy betonkeverő egy zebránál. A helyszínen lévő szemtanúk szerint a teherautó sofőrje nem vette észre, hogy áthajtott valakin a hatalmas járművel, később lett arra figyelmes, hogy a helyszínen lévők integetéssel jeleznek neki. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.
A kerekek alá szorult
Az idős asszony a jármű hátsó kerekei alászorult, még annak ellenére is, hogy – egy szemtanú szerint –, a sofőr körültekintően vezetett. Azt is elárulta a Tények kameráinak, hogy a fékezés pillanatában az idős asszony már a földön feküdt, életjeleket nem adott, ezért azonnal hívták a mentőket, valamint a tűzoltókat. Azt egyelőre nem tudni, hogyan történt a baleset, a rendőrség még vizsgálja az esetet.
Veszélyes útszakasz
Érdemes tudnod
A Kékvillogó hírportált a friss adatok szerint milliók olvassák! Olyan oldalakkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Blikk és a nagy országos hírportálok. A Facebookon már 364 ezres a követőtáborunk. A hirdetőink tudják, hogy nálunk nagyon hatékonyak a hirdetések. Több ezren választották már a Kékvillogó Partnerprogramban a fizetett cikkeket. Az árainkat ide kattintva éred el. Pörgesd fel te is a bizniszed, klikk ide!
A baleset helyszíne, a Ráckapu tér, a Széchenyi utca és a Malom utca csomópontja a helyi sajtó szerint Eger egyik legveszélyesebb kereszteződése, ahol a Magyar Közút az elmúlt években több forgalomtechnikai módosítást is végrehajtott a biztonság növelése érdekében. A helyszínelés idejére a környéken több buszjáratot is eltereltek. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 342 ezernél is többen követnek minket.
A Tények riportja a tragédiáról
Kiemelt kép: ez az autó gázolta halálra az asszonyt

