Lövöldözés hangjára lettek figyelmesek a környékbeliek csütörtökön, 12 óra körül Szegeden, a Kereskedő köznél, az AVIA benzinkút környékén. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette a hírt, a helyszínen egy férfi gáz-riasztó fegyverrel lövöldözött, miután konfliktusba keveredett egy másik autó sofőrjével.
Lövések a benzinkúton
Mint kiderült, két autós konfliktusa fajult tettlegességig olyannyira, hogy az egyik sofőr leadott egy lövést a helyszínen – feltehetően egy gáz-riasztó fegyverrel.
Szóváltásba keveredtek
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleményt küldött a Szeged365.hu szerkesztőségének, azt írta: Szegeden, a Fonógyári úton nézeteltérés alakult ki két férfi között. A szóváltás rövid időn belül elfajult, melynek során az egyik fél a nála lévő gáz-riasztó pisztolyból több lövést leadott, majd a fegyverrel bántalmazta a másik férfit, aki ennek következtében megsérült.
Büntetőeljárás indul
Az ügyben a Szegedi Rendőrkapitányságon felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettének gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket.
A forgalmas napokon már 200 ezernél is többen olvassák a Kékvillogó.hu hírportált. Ezzel Magyarország Top 11 hírportálja közé kerültünk. Olyan portálokkal vagyunk egy listán, mint a Telex, Blikk, Index vagy az RTL és a TV2 weboldalai. Köszönjük, hogy most Te is minket olvasol! Részletek itt. A legfrissebb cikkeinket ide kattintva éred el!
Kiemelt kép: ezen a kúton történt a lövöldözés

